Zobrazujú sa Vám aktuality z Facebooku Pastoračného centra Močenok. Sem kliknite pre prehliadanie aktualít z Farnosti Močenok – web stránka.

Srdečne Vás všetkých pozývame spoznať život nového slovenského blahoslaveného Titusa Zemana a uctiť si jeho relikviu. Vo farskom kostole v Močenku v piatok 3. novembra 2017 o 18.00 h. Svätú omšu celebruje don Jozef Luscoň, salezián. Blahoslavený Titus Zeman sa narodil..

1 likes, 0 comments2 months ago

Fotky z príspevku používateľa Pastoračné centrum farnosti Močenok

V sobotu 21. októbra 2017 sa uskutočnilo v močenskom kláštore (v priestoroch bývalého pastoračného centra) priateľské posedenie hokejbalistov s vedením ligy po ukončení IX. ročníka. Vďaka všetkým ktorí prišli. Snáď v ďalších ročníkoch budú zastúpené..