1. stretnutie birmovancov 2016

Na budúci týždeň v nedeľu bude vo farskom kostole po krížovej ceste stretnutie birmovancov. Na tomto stretnutí sa birmovanci stretnú podľa skupín, ako budú rozdelení, so svojimi animátormi, budú im rozdané prihlášky a dohodnú sa s animátormi o jednotlivých stretkách. Prosíme, aby sa zúčastnili všetci zapísaní birmovanci, a aby sa zúčastnili už krížovej cesty, ktorá začne o 1430 hod.

Biblická olympiáda: vyhodnotenie

Vo štvrtok, 10. marca 2016, sa v našej farnosti konalo dekanátne kolo biblickej olympiády pre základné školy. Na prvom mieste sa umiestnili naši farníci – žiaci zo Základnej školy v Močenku, na druhom mieste žiaci zo základnej školy v Jarku a na treťom mieste žiaci zo Základnej školy Jána Domastu v Čápore. Ďakujeme tým, ktorí pripravovali našich žiakov či už…